Modern Self-Contained Ground And Basement Studios

Modern Self-Contained Ground And Basement Studios Londen zijn gelegen in de Meusdorf wijk van Londen binnen 5 minuten lopen van St James Norlands. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.

Bij deze accommodatie zijn een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van handdoeken in de badkamer.

Modern Self-Contained Ground And Basement Studios bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Met de welgelegen locatie is dit appartement op afstand van 3 km tot het Victoria & Albert Museum en op afstand van 2 km tot het Natuurhistorisch Museum Londen gelegen. Het Regent's Park ligt op korte rijafstand van 10 minuten van het appartement. Modern Self-Contained Ground And Basement Studios liggen op circa 500 meter afstand van het metrostation Holland Park en in de onmiddellijke nabijheid van het treinstation Shepherd's Bush.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Self-Contained Ground And Basement Studios Londen
Chic 1-Bedroom Flat - 10 Min Walk To Westfield London
Mobiele prijsaanbieding

Chic 1-Bedroom Flat - 10 Min Walk To Westfield London

8.5
Fantastisch 31 beoordelingen
450 m van de accommodatie
USD 211 USD 190
per nacht
Viral Kensignton 2Br Refreshing Dream Home By Station For 6
Mobiele prijsaanbieding

Viral Kensignton 2Br Refreshing Dream Home By Station For 6

8.3
Heel goed 8 beoordelingen
513 m van de accommodatie
USD 491 USD 442
per nacht
Large Flat In West London
Mobiele prijsaanbieding

Large Flat In West London

610 m van de accommodatie
USD 341 USD 307
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    22 km

    Treinstations

    Kensington (Olympia)
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern Self-Contained Ground And Basement Studios te vinden?
      Modern Self-Contained Ground And Basement Studios is in de Meusdorf wijk van Londen gesitueerd, binnen 3 km afstand van het Victoria & Albert Museum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern Self-Contained Ground And Basement Studios?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Self-Contained Ground And Basement Studios zijn onder andere het Regent's Park, het Victoria & Albert Museum, het Natuurhistorisch Museum Londen.
    • Hoeveel kost het om bij Modern Self-Contained Ground And Basement Studios te verblijven?
      De huurprijs van Modern Self-Contained Ground And Basement Studios is £267.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Edera en Gelato Mio restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Modern Self-Contained Ground And Basement Studios internetverbinding?
      Ja, Modern Self-Contained Ground And Basement Studios biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Modern Self-Contained Ground And Basement Studios?
      Bij Modern Self-Contained Ground And Basement Studios vinden gasten een kitchenette met een koelkast, een ketel en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    22 km

    Treinstations

    Kensington (Olympia)
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Self-Contained Ground And Basement Studios Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten